NABÍDKA FOTOGRAFOVÁNÍ ...

Nabízím nafocení vašich zvířat, automobilů či vás samotných. Záleží pouze na vás a vašem přání.

Ozvěte se mi na E-mail(spendlikovaMonika@seznam.cz) nebo na mé FB stránky a domluvíme se na detailech.

 Jsem ze Zlínského kraje, přímo ze Slušovic.
Kromě focení vašich miláčků, nabízím i focení různých akcí, oslav, soutěží, apod. Vše je na domluvě.
Také prosím aby mi psali jen opravdu lidé co mají zájem. Vzhledem k některým případům si za větší zakázky beru zálohu předem, děkuji za pochopení.

 

Všechny fotografie vkládám na rajče, pokud budete chtít i originály fotek- dávám 10ks z alba, více je za příplatek, ovšem tohle neplatí pro fotografie svatební. Zde dávám všechny fotografie na DVD. Počet fotografií není určený, takže kolik toho nafotím, vyberu- to vkládám na rajče.

Cena focení se odvíjí od toho co fotografuji a kolik.
Zvířata- od 400kč.
Lidé- od 500kč.

Auta či ostatní- 400kč.
Akce- 2000kč.
Svatby- 3000kč.

+doprava

NABÍDKA FOTOGRAFIÍ DO TISKU ...

Všechny fotografie umístěné ZDE jsou okamžitě k dispozici v tiskové kvalitě. Pokud si jakoukoliv fotografii/fotografie vyberete, stačí poslat odkaz na dané fotoalbum a číslo/čísla fotografie, fotografie zašlu co nejdříve. 

 

POUŽITÍ NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH - PODMÍNKY ...

1, Majitelé pro které jsem fotila nějaké zvíře nebo cokoliv jiného mají povolení na fotografie automaticky, pouze pokud budete foto zveřejňovat, uveďte odkaz na můj web: www.spendla-photo.webnode.cz, zanechejte copyright na fotografii.

2, Ti, kteří si chtějí mé fotografie stáhnout z důvodu, že se jim mé fotky líbí nebo za jiným účelem (ne komerčním) z fotografií neodstraňujte www.spendla-photo.webnode.cz a nejlépe uveďte aktivní odkaz na můj web+ si napište o povolení, zabere vám to pouze chvilku. Děkuji, předejdeme zbytečným problémům.

Všechny zveřejněné fotografie jsou chráněny autorským zákonem č. 121/2000 Sb. Je zakázáno je jakkoliv publikovat, šířit, či využívat ke komerčním účelům bez souhlasu autora.